PROFESJONALNE
PRZYCIEMNIANIE
Szyb Samochodowych i Okiennych
58-100 Świdnica, ul. Składowa 3
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17.00, Sobota: 9:00 - 14.00

Wbrew pozorom folia samochodowa nie służy jedynie do upiększania wyglądu auta, aczkolwiek jest to jej wielki atut. Trzeba jednak podkreślić inne korzyści stosowania folii samochodowej.

Obniżenie temperatury w samochodzie

Bardzo mocne słońce czasami rozgrzewa wnętrze samochodu, że aż parzy. Autofolia pozwala na obniżenie i utrzymanie niższej temperatury wewnątrz samochodu. Powoduje ona większą wydajność nawiewów i klimatyzacja, co przedkłada się na niższe zużycie paliwa. Jeżeli przewozisz często dzieci w samochodzie możesz ustrzec je przed narażaniem na działanie promieni słonecznych. Pozwól dzieciom bezpiecznie podziwiać widoki i daj im komfort z jazdy dzięki autofolii.

Ochrona tworzyw sztucznych i skóry

Silne promienie słoneczne niszczą wszystkie tworzywa sztuczne i skórę. Stają się one wyblakłe i zaczynają pękać. Folia samochodowa, redukuje promienie UV i pozwala na zminimalizowanie tych efektów.

Ochrona przed rozbitym szkłem i włamaniem

Zbicie szyby powoduje rozpryśnięcie szkła, które może łatwo zranić nas lub naszych bliskich, szczególnie podczas wypadku, a także spowalnia włamywacza, który chce dostać się do Naszego samochodu. Niech to na co ciężko pracujemy dalej będzie Nasze. Folia samochodowa zatrzymuje rozpryskiwanie się szkła i zapobiega jej skutkom.

Wszystkie oferowane przez nas folie uzyskały polski certyfikat I. SZ. i C. w Krakowie, zgodny z decyzją Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej - Departamentu Transportu Samochodowego, dopuszczający do stosowania ich w Polsce.

Pracujemy na foliach termokurczliwych renomowanych światowych firm takich jak:
"GLOBAL", "SUN-GARD", CLASSIS, ARMORLITE.

Jesteśmy na:

Realizacja strony
M.I.V Production